Elena Hekau
Elena Hekau


e-mail: -
www: www.tarog.cz
telefon: +420 774 217 671   Nastala tajemná noc modrého úplňku. Všude kolem je ticho, hluboké, plné kouzelné energie. Ze  tmy se náhle vynořují tři bytosti. Jedna z nich je má sestra sova, kterou doprovází dva hvězdní poutníci Arista a Dauphin přicházející ze souhvězdí panny a ryb. Přinášejí mi důležité poselství.

Arista promluvil jako první " V daleké době se tento úplněk bude nazývat - Modrý měsíc transformace. Přišel jsem ze souhvězdí Panny a nesu pro Tebe zprávu od první hvězdy zvané - Spica. Všichni lidé mají zvláštní dar a talent dát světu nejvyšší dobro. Dar určený zrozencům Panny při modrém úplňku je léčení duše. Slova, jako očistný déšť smývající bolest zranění. "

Pak promluvil Dauphin " Přicházím z konstalace Delphinus. Vzkaz od první hvězdy zvané - Sualocin. Delfín je posvátné zvíře pro toho, komu svítila modrá luna v rybách při jeho prvním nadechnutí. Jeho dar je dech života, intuitivní vědění v hluboké komunikaci s rytmy přírody. Delfín a velryba, poslové hlasu mořských hlubin."

Domluvili a nastal čas, aby se tito dva poutníci navrátili ke svým souhvězdím. Poděkovala jsem jim a oni zmizeli v hluboké indigové noci.

Cesta přede mnou se otevřela, světlem modrého drahokamu odhaluji závoje tmy. Vstupuji a tiše naslouchám neviditelným silám magie přírody. Upřímnost k sobě, nepřizpůsobovat se a jít svou vlastní cestou, v souladu se svým duchem.
Přivolávám na pomoc moudrost starobylé duše v sobě samé. Pod klenbou nebeského chrámu vstupuji do hluboké tůně času, procházím ohnivou soutěskou, odvaluji kameny z údolí stínů a na větrné hoře nacházím svou hvězdu duše. S ní objevuji ztracené, uvolňuji to, co se zachytilo z dávné minulosti. Obnovuji a rozvíjím sebedůvěru a své přirozené schopnosti. Naslouchám svému podvědomí, jsem tím, čím je má duše. Tak, jako sluneční paprsky prosvětlují ranní mlhu, tak světlo mé hvězdy odhaluje tajemné říše jiného a přesto našeho světa.
Vnímám krásu kolem, kouzelná zátiší plachých bytostí, souznění dryád v ohromném, laskavém společenství, zvláštní tóny harfy, splývající v krásnou melodii. Vše s naprostou přirozeností. Čarodějka nevysvětluje ani neobhajuje své postoje, tak jako každý z nás mám své hodnoty, které jsou pro mě těmi nejlepšími. Kodex cti, který zachovávám k sobě i ostatním. Svět je tím, čím je. Když přijmeme sami sebe, se všemi odlišnostmi, zbavíme se strachu z posuzování. Vytvořila jsem domov energií, které mě nejen chrání před, mnohdy nepřátelským okolím, ale dodává mi sílu a odvahu s moudrostí objevovat další skrytá tajemství.